Анкета за 7 євро: В Євросоюзі хочуть змінити правила безвізового режиму

Посли Євросоюзу запропонували змінити правила в’їзду в Шенгенську зону для громадян країн, з якими ЄС підписав угоду про безвізовий режим. Нова схема проїзду передбачає проходження додаткової перевірки перед поїздкою: подорожуючим необхідно буде заповнити онлайн-анкету. Вся ця процедура не буде безкоштовною, за неї потрібно буде заплатити 7 євро.

Інформація з анкети повинна буде перевірятись через бази даних ЄС та Інтерполу, і якщо у відповідних органів не буде зауважень, заявник отримає дозвіл на в’їзд. Передбачається, що обробка анкети і видача дозволу повинні зайняти не більше 96 годин. При цьому, позитивний вердикт по анкеті не дасть 100% гарантії на вз’їзд в Шенгенську зону, остаточне рішення все одно буде прийматися на кордоні, під час проходження паспортного контролю.

Саме дозвіл на в’їзд при цьому не буде одноразовим, а має діяти три роки або до закінчення дії закордонного паспорта (або іншого проїзного документа), в залежності від того, що настане раніше.

Рішення послів Євросоюзу може вступити в силу, якщо його затвердить Європарламент і Рада ЄС. Поки ж безвізовий режим працює за старими правилами.

Не рекомендуюНічого новогоТак собіЦікавоДуже корисно (1 голосів, Рейтинг: 5,00 з 5)
Loading...