Чи корисно бігати вранці?

Все ще обіцяєш собі почати займатися спортом? Ранкова пробіжка – відмінна звичка, завдяки якій можна вирішити безліч проблем, з якими все частіше стикається все населення планети.

Наш організм просто потребує руху. Суглоби, кістки, м’язи, судини стогнуть від прогресуючої гіподинамії. Всі тканини і клітини нашого, замученого цивілізацією організму, просять кисню і життя. А життя, як відомо, полягає в русі.

Чим корисний біг вранці або 7 причин бігати з ранку раніше
Пробіжка на голодний шлунок після пробудження допоможе спалити на 30% більше кілокалорій, ніж у вечірній годині. Так відбувається в результаті вже створеного дефіциту енергії під час нічного сну. Тілові знадобиться паливо, щоб зробити пробіжку, а на додачу підуть зайві жирові запаси.
Ранкова пробіжка допоможе розігнати обмін речовин до максимуму на цілий день.
Для того щоб «добути» енергію, організм буде включати метаболічні процеси в особливому режимі.
У ранкові години відсоток шкідливих речовин в повітрі в півтора рази нижче, ніж у вечірні. Чисте повітря – добрий супутник на біговій дистанції вранці.
Користь бігу вранці полягає в меншому навантаженні на хребет. Після трудового дня диски хребців трохи просідають і більше травмуються під час бігу. Це обов’язково слід знати тим, у кого є проблеми зі спиною.
Потужний викид гормонів бажань і радості під час, і після пробіжки забезпечують відмінний настрій та заряд бадьорості на цілий день.
Звичка вставати раніше за інших є у 87% успішних людей. Біг зранку сприяє загартовуванню характеру і сили волі. Шанси бути кращим у всіх сферах життя збільшуються на 100%
Тільки подумайте, що завдяки помірній пробіжці можна знизити рівень цукру і холестерину в крові на кілька одиниць, нормалізувати тиск, зміцнити серцевий м’яз, діафрагму, підвищити стійкість до простудних захворювань, позбутися від неврозу, стресу і депресії, худнути на 2 кг в тиждень і підвищити самооцінку.

Ранковий біг корисний чи шкідливий?
На багатьох форумах, на жаль, можна бачити якісь обмежувачі. Чомусь останнім часом прийнято жаліти сучасного хомосапієнса. Хоч як би перепрацював хто. Всі шукають більше інформацію «проти», замість того, щоб шукати  «за» користь бігу. «Організм не прокинувся», «сил не буде на день прийдешній», «коліна заболять» – це лише кілька міфів, які блукають серед тих, хто довго і ретельно зважує.

Справді, далеко не кожен, немов заєць підстрибом, здатний загнати себе на бігову доріжку рано вранці. Для цього і, правда, потрібні такі собі моральні зусилля волі. І це абсолютно нормально.

Вночі організм витрачає багато енергії для того, щоб працювали всі внутрішні системи і органи, а з ранку потрібно заповнення всіх витрат. Не поспішайте швидше закидати вуглеводами, якщо мета бігу – схуднення. Дефіцит енергії сигналізує про те, що організм худне. Допоможіть йому, дайте кардіонагрузку, і ви отримаєте приголомшливий результат в самий найближчий час.

Крім того, рівень гормону сну – мелатоніну у багатьох досить високий вранці. Він починає знижуватися відразу після пробудження і ніяк не впливає на фізичні можливості організму. Щоб швидко прокинутись можна випити склянку свіжої води та вмитися прохолодною водою.

Чи корисний біг вранці? Кожен прекрасно сам знає відповідь! А ось ви бігаєте вранці?

Не рекомендуюНічого новогоТак собіЦікавоДуже корисно (1 голосів, Рейтинг: 5,00 з 5)
Loading...