День рибалки

Мало хто замислюється про те, що рибалка – це важка, фізична і виснажлива професія.

Люди цієї професії пішли по стопах своїх попередників – вони добувають їжу, яка багата корисними речовинами, а значить, несуть користь всьому людству.

День рибалки – свято для професіоналів і не тільки

Указом президента день рибалки був затверджений на другу неділю липня. Незважаючи на те, що дата регулярно змінюється, справжній рибак – фанат риболовлі завжди зможе сказати, коли День рибалки.

У 2019 році він випадає на 14 липня. Як правило, багато чоловіків заздалегідь складають плани, в які обов’язково входить похід на риболовлю. Улов в цей день є справжнім трофеєм, тому відмовитися від подібної витівки просто неможливо.

В останні роки часто чоловіки влаштовують справжні змагання, які сприяють підтримці святкового настрою та бойового духу. При цьому взяти участь в подібному змаганні може кожен, в тому числі і початківці рибалки. Дізнатися, якого числа День рибалки в 2019 році, досить просто. Про майбутню подію говорить мало не кожен чоловік. До речі, якщо у вас є друг або знайомий, який захоплюється подібним хобі, то він неодмінно нагадає про свято, вже можете не сумніватися. Пропустити таку подію точно не можна, адже ви зможете особисто пізнати, що таке видобуток і як важко вона дістається.

Крім любителів цього хобі, є і справжні професіонали, яких неодмінно варто привітати. До них відносяться майстри рибного цеху, інспектори рибінспекції, працівники рибоводних підприємств, іхтіопатології, викладачі спеціалізованих навчальних закладів, вчені-іхтіологи, працівники рибогосподарських угідь і т.д. Як бачите, людей, життя яких пов’язане з виловом риби, досить багато. Не забудьте кожному приділити хоч трохи уваги. Для цього обов’язково прийміть на замітку, якого числа День рибалки буде проходити в 2019 році.

Риболовля – цінна праця

Така галузь, як рибальство, має чимале значення в харчовій промисловості країни. Консерви, свіжа риба та інші рибні продукти потрапляють на наш стіл, пройшовши чимало етапів. Звичайно, найскладніший – видобуток риби зі ставка, моря або озера. Але її підготовка, обробка і приготування також є важливими процесами. Саме завдяки відповідальній та плідній роботі співробітників рибогосподарської галузі, споживачі отримують якісний та корисний продукт. Майбутній День рибалки 2019 року – зайвий привід нагадати людям даної професії про їх колосальний внесок в харчову галузь всієї країни.

День рибалки: традиції

Традиційно в цей день рибалки влаштовують турніри та змагання між собою. Найчастіше проходять і офіційно організовані змагання рибальських бригад або рибалок-одинаків, в деяких містах – навіть серед промислових рибальських бригад.

Календар рибалки на рік по днях

На жаль, на День рибалки календар кльову не обіцяє вдалого водного “полювання”.

Що подарувати на день рибалки?

Традиційно дарують листівки або тематичний сувенір: підсак або вудку. Багато радять презентувати футболку зі смішною картинкою, чарку справжнього рибалки або цілу фляжку.

Хорошим подарунком буде зручний спальний мішок або намет, набір посуду туриста або розкладний стілець зі столиком. Як варіант, кепка, різні шухлядки для дріб’язку, підставки або чохли для вудок і ліхтарики.

Близьких людей, наприклад, батька або дідуся, можна побалувати, наприклад, ехолотом або наметом. Більш бюджетний варіант – хороший дощовик, термобілизна або спінінг, ящик для блешень або багатофункціональний інструмент.

Не рекомендуюНічого новогоТак собіЦікавоДуже корисно (1 голосів, Рейтинг: 5,00 з 5)
Loading...