Коли День матери в Україні?

Що подарувати найголовнішим жінкам у житті та як цей подарунок піднести.

Традиційно у другу неділю травня Україна відзначає День матері. Цей день не вважається державним та не дає додаткових вихідних – але з кожним роком набуває все більшої популярності.
У 2018 року День матері в Україні випадає на 13 травня.

До слова, в пошуковику можна зустріти чимало запитів “коли в листопаді день матері” – але саме вони до українського свята відношення не мають. Восени відзначають День матері в Росії – як раз в останню неділю листопада. У 2018 році він випадає на 25 листопада.

У православ’ї Днем матері вважається Покрова Пресвятої Богородиці: в цей день віддається дань поваги та пам’яті материнської молитви і заступництва Богоматері.

Традиції на День матері

У це свято у дітей є традиція дарувати мамам листівки та вироби, зроблені своїми руками. Головним жінкам присвячують вірші, співають пісні, дорослі дітлахи готують сніданки. Головне, щоб подарунки були від серця та з добрими намірами.

А найважливіше в цей день – це увага та турбота дитини.

Де святкувати День Матері?

Існує чимало прекрасних способів відмінно провести цей день.

Починаючи з уже згаданого “сніданку в ліжко” та завершуючи “виходом у світ”.

Перш ніж складати сценарій свята – обговоріть його з домочадцями, щоб ваша ідея не перетиналася з ідеями поздоровлень від брата або сестри якщо у вас вони є.

Сніданок в ліжко

Подати мамі на сніданок можна що завгодно, навіть прості бутерброди з чаєм. Тут головне – увага. І гарне оформлення буде не зайвим – щоб на підносі, з серветкою та вазою з квітами.

Пікнік на природі

Організувати пікнік можна і в найближчому сквері. Головне – проявити ініціативу та взяти на себе всі організаційні моменти: продумати місце для посиденьок, зібрати їжу та напої, не забути теплий плед, якщо збираєтеся сідати на траву, ігри, якщо ваша сім’я любить таке часопроводження.

Похід в кафе / театр

Також можна запросити найріднішу людину в її улюблений ресторан або кафе або ж організувати похід в театр, якщо вона є прихильницею таких заходів.

Похід в зоопарк

Останнім часом стало популярним ходити в так звані контактні зоопарки, де можна не просто подивитися, а ще й погладити тварин. Втім, і похід в звичайний зоопарк, з морозивом та веселим спілкуванням, напевно принесе задоволення всій сім’ї.

Святкова фотосесія

Зробіть мамі дорогі спільні фото з її малюками. Так що якщо дозволяють кошти – замовте професійну фотосесію. Через кілька років (десятків років, як варіант) ваша мама буде показувати ці фото на День матері вже вашим дітям.

Поради на День матері

В першу чергу не варто забувати про компліменти: в цей день мама повинна відчувати, що вона особлива.

У День матері прийнято вітати і вагітних жінок. Але робити це варто обережно: деякі жінки в цей період стають особливо забобонними (особливо, якщо вагітність проходить з ускладненнями або є небезпека передчасних пологів) та вважають за краще не акцентувати увагу на свій стан.

Також в цей день варто привітати і просто самотніх жінок, чиї діти живуть окремо. Якщо є можливість – варто відвідати будинок пристарілих.

Не рекомендуюНічого новогоТак собіЦікавоДуже корисно (1 голосів, Рейтинг: 5,00 з 5)
Loading...