Sharp анонсувала телевізор з розширенням 8K

Телевізори з розширенням 4K ще не встигли отримати широкого розповсюдження, а компанія Sharp вже анонсувала модель з розширенням 8K.

Пристрій Aquos 8K TV має діагональ екрану 70 дюймів і підтримує роздільну здатність 8K (7680 × 4320 пікселів). Це в 16 разів перевершує стандартне Full HD дозвіл (1920х1080 пікселів). Виробник описує зображення, яке передається за допомогою такого розширення, як «гранично реальне, з ультрачіткими деталями, які навіть не завжди можна побачити неозброєним поглядом». Анонсована новинка совмісна з стандартами Dolby Vision HDR та BDA-HDR. Залишилося лише знайти контент, який дозволить розкрити можливості нового телевізора Sharp Aquos 8K TV. Поки що мовлення в розширенні 8K веде лише японський оператор NHK.

Sharp має намір приступити до продажів свого нового телевізора Aquos 8K TV до кінця цього року на ринках Японії та Китаю. У березні 2018 року пристрій стане доступним в Європі. Ціна новинки поки не уточнюється, але за неофіційними даними вона складе близько $9000. Компанія також планує представити декілька інших продуктів з підтримкою розширення 8K, щоб сформувати цілу екосистему, що включає камери і ресивери сигналу.

Не рекомендуюНічого новогоТак собіЦікавоДуже корисно (1 голосів, Рейтинг: 5,00 з 5)
Loading...