Що робити, якщо стало нудно?

Мова піде не про байдикуванні. Думаю кожен знає яким заняттям зайняти годинку одну – другу. З користю чи без, це теж справа ваша. Шукаючи в інтернеті відповідь на таке запитання — це вже як мінімум сумно.

Питання в іншому. Що робити якщо справа, якою ви вирішили займатися, вже не приносить таких емоцій як раніше? Пропав ентузіазм, нові ідеї та плани щасливого майбутнього вже не сняться ночами, приходить якась апатія і бажання все кинути.

Зі мною таке часто траплялося, по недосвідченості або дурниці, я просто забивав і починав займатися чимось ще. Це не правильно я вважаю, адже потрібно мати мету, а не ходити в хаотичному напрямку. В результаті ви може і натрапите на свою золоту жилу, але шанс приблизно такий, як виграти мільйон у лотереї.

Що ж краще всього допомагає в даному випадку? Панацеї не існує. Головне це самоаналіз…

  1. По-перше, потрібно зізнатися самому собі, що мені стало нудно. 50% вирішення проблеми — усвідомити її.
  2. Запитати себе, а що ж рухало мною на самому початку, коли бажання досягти успіху, просто мене рвало на частини? Чому пропав ентузіазм? Швидше за все ви не бачите результату.
  3. Найдієвіший спосіб, знайти нові можливості у вашому починанні. Запалити себе знову, і продовжувати підтримувати вогник мотивації.

Головне не падати духом, в будь-якій справі є момент, коли все здається марним. Частіше люди в такий момент і відмовляються від мрії. Але це не для вас з нами!

Не рекомендуюНічого новогоТак собіЦікавоДуже корисно (1 голосів, Рейтинг: 5,00 з 5)
Loading...