Що таке Litecoin: історія виникнення криптовалюти

Що таке Лайткоін

Лайткоін являє собою валюту системи Litecoin. При роботі з нею всі комп’ютери, на які була встановлена програма Лайткоін-гаманець, об’єднуються в центральну мережу, вони здатні обмінюватися один з одним електронною валютою. Дані дії відбуваються децентралізовано і абсолютно анонімно.

Вже в 2013 році валюта Лайткоін була нагороджена почесним визнанням і стала іменуватися «цифровим сріблом», адже на всіх зображеннях монеток зазначеної валюти є колір срібла.

Історія виникнення

Творцем Laitcoin є реальна людина, ім’я якого Чарльз Лі. Він – програміст, проживає в Сан-Франциско. Лайткоін був успішно запущений 13 жовтня 2011 року за підтримки спільноти Bitcoin.

Варто зауважити, що навесні 2013 року стався несподіваний стрибок капіталізації системи Litecoin і її курсу, що вивело цю криптовалюту в ТОП найкращих віртуальних валют.

Звідки береться криптовалюта

Криптовалюта не з’являється з повітря – її неможливо просто так взяти і надрукувати. Адже вона по своїй суті є цифровим продуктом, якимось складним криптографічним кодом.

Записи генеруються в ході вирішення непростого математичного алгоритму. При цьому, навіть найспритнішій людині не під силу самотужки відшукати рішення алгоритму – для цього необхідний комп’ютер. Саме він повинен «добувати» подібні цифрові записи, знаходячи рішення завдань алгоритму.

Наскільки безпечна криптовалюта Біткоін і Лайткоін

У таких функціональних криптовалютах спроби злому практично неможливі, що забезпечує їх технічну безпеку. До того ж наявний рахунок в криптовалюті жодним чином, не може бути заморожений згідно з ініціативи будь-якого відомства, будь то центральний банк або структури державної безпеки, адже системи Біткоін і Лайткоін гарантують анонімність користувачів.

Порівняння Litecoin і Bitcoin

Порівнюючи ці дві системи помічаємо одну цікаву їх відмінність один від одного, пов’язану з скороченням часу, який потрібен для обробки активних транзакцій. У Біткоінах операція триває приблизно 10 хвилин, до моменту успішного завершення. В цей же час, транзакція в Litecoin серед користувачів швидкоплинно протікає через 2,5 хвилини.

До того ж, лайткоіни мають граничним обмеженням сумарного обсягу кріптовалюти в своїй системі, яка становить суму 84 млн. одиниць, що в 4 рази більше межі біткоінів.

Як заробити лайткоін

Єдиний активний спосіб отримання Litecoin– це майнінг. Його суть полягає в тому, що досить потужні комп’ютери, що знаходяться в різних країнах, здатні вирішувати математичні задачі, у результаті вирішення яких і створюються Лайткоіни.
При бажанні отримання додаткового заробітку у системі можна використовувати крани, які абсолютно безкоштовно роздають монетки Лайткоін.

Різноманітність криптовалют

Найбільш популярні криптовалюти які є в світі це:

  • Bitcoin
  • Ethereum
  • Litecoin
  • Dogecoin
  • Peercoin
  • Dashcoin
  • DASH

Нові криптовалюти в 2017 році вже дуже скоро з’являться, щоб ще більше обдарувати своїх користувачів масою цікавою інформації, і звичайно ж, грошима!

Не рекомендуюНічого новогоТак собіЦікавоДуже корисно (1 голосів, Рейтинг: 5,00 з 5)
Loading...