Що таке щастя?

Бажання всіх людей це бути щасливим. Таке природне бажання, за яким всі бігають. Тому ми напишимо про те, що ж таке щастя? На це запитання люди тисячоліттями шукали відповідь, і досі не знайшли. Тому що рецепт щастя у всіх і у кожного свій, унікальний. У цій статті піде мова саме про те, що потрібно для щастя і в чому воно полягає.

Що таке щастя?

В основному, якщо взяти загальне поширене уявлення, то щастя асоціюють з тим, які були втілені мріями, досягнутими цілями. Але чи це так? Давайте разом розглянемо це питання і знайдемо інгредієнти для свого щастя.

Ніхто не гарантує, що щастя ми відчуваємо постійно. Це лише мить, яку ви розумієте, тоді коли щасливі саме в той момент, який триває в ту, саму секунду. Немає ні в кого такої можливості, як бути щасливим раніше або пізніше, десь через рік. Тільки в ваших руках залежить який момент триває зараз, щасливий чи ні. Тільки ваші почуття наповнюють його. Щастя швидкоплинне. Не потрібно за ним бігати і залишити лише для себе.

Безсумнівно, щастя у всіх різне, проте в суспільстві прийнята загальна схема досягнення щастя або його складові. Вона виглядає так: успіх, самореалізація, кохання, сім’я, кар’єра.

Кожен може доповнити своє до цих п’яти слів.

Окремий пункт з цього ланцюжка буде спонукати людину досягти цього будьякими шляхами, володіти цим. Якщо це кохання, ви будете перебувати в постійному його пошуку. Якщо кар’єра, ви будете наполегливо працювати день у день, досягаючи її вершин. Якщо це успіх, ви весь час будете прагнути бути у всьому успішним, докладаючи титанічних зусиль для цього. Як бачите, нічого задаром не дається, все треба досягати самому. Щастя так в житті не з’явиться. Потрібні ваші дії. Але, отримавши або досягнувши бажаного, у людини виникає страх втрати. Адже, на його думку, без цього щастя не можливо або якось пусто.

Існує ще одна група людей, щастя яких не укладається в цих п’яти критеріях. У них щастя зовсім іншого роду і не знаходиться в цих матеріальних рамках. Пошук сенсу життя і його реалізації, усвідомлення призначення людини є їхнім щастям. Духовне відродження, пошуки самого себе, роблять їх щасливими.

Тому, виходячи з цих критеріїв, для відчуття щастя є два шляхи:

один з них спрямований на зовнішній світ,

іншийу внутрішній світ людини. Що це означає?

Перший шлях веде людину шукати щастя у зовнішньому світі.

Досягати вершин успіху, придбати різні речі, будувати кар’єру, створити сім’ю. Кожен раз, досягаючи одне з цих пунктів, людина відчуває щастя. Але воно дуже короткочасне. Поступово ви звикнете до того, чого досягли або що отримали. Через деякий час ви знову підете на пошуки нового щастя. І так може тривати все життя, поки ви не втомитеся за ним ганятися. Більш того, це може вам доставити глибоке розчарування у ваших перемогах, так як ви не стали щасливішими, бо очікували більшого. Матеріальні речі не можуть подарувати вам відчуття справжнього щастя. Воно заховане набагато глибше.

Другий шлях досягнення щастя лежить у внутрішньому світі.

Це ваш внутрішній світ, коли людина звертає свої пошуки щастя всередину себе. Досягнення гармонії, балансу, внутрішнього спокою. Це приносить людині глибоке задоволення від самого життя. Ваше бачення життя кардинально змінюється, ви починаєте бачити щастя в простих, непомітних на перший погляд, речах.

У чому ж секрет істинного щастя?

Насправді, секрету ніякого немає, істина завжди проста. Ваше справжнє щастя прийде до вас після виснажливого пошуку і тисячі досягнень. І тільки тоді, коли ви усвідомлюєте, хто ви є, навіщо живете і куди прагнете, ви відчуєте справжнє щастя. Ви навчитеся перебувати в проживаючому моменті вашого життя. Відчувати присутність чогось вищого у вашому житті та серці. Знаходячи своє істинне призначення і виконуючи його, людина стає щасливою, просто тому що живе. Всі знайдуть свій справжній сенс, кожен день стане особливим і неповторним. Тільки навчившись жити усвідомлено, ви, в кінцевому рахунку, зможете отримати своє заслужене щастя.

Ваше щастя не буде більше залежати ні від яких речей і умов, в яких ви перебуваєте. Воно стане вашим сонцем, що зігріває вас в негоду вашого життя.

А тепер на хвилину згадайте, якими ви були в дитинстві. Дитина щаслива без всяких причин. Вона не думає, що її чекає в майбутньому і не згадує минуле, вона завжди в теперішньому моменті. Їй не потрібно нічого досягати, купувати або розуміти, вона і без цього щаслива. Так просто, але дорослій людині це важко усвідомити. Дорослішаючи, людина настільки обростає своїми проблемами і різними бажаннями, що забуває радіти і отримувати задоволення просто від того, що живе.

Так що ж заважає нам відчувати щастя, бути щасливими?

Це ми самі, саме ви перешкоджаєте собі бути щасливими. Ваші думки, ваше сприйняття життя, ваше мислення. То як ви думаєте, як ви думаєте, позитивно чи негативно. Тільки позитивні думки можуть привести вас до щастя. Думаючи негативно, ви приведете себе тільки до похмурого сірого життя, наповненого розчаруваннями і депресіями. Запам’ятайте, ви є творцем свого щастя. Ніхто, крім вас не може зробити вас щасливим, ніяка річ, місце чи інша людина.

Налаштуйтеся на позитивний лад, цінуйте життя. Не думайте, що воно буде тривати вічно. Наповнюйте його радісними моментами, теплими стосунками, хорошими людьми, улюбленими справами і дивіться на світ дитячими очима. Навчіться помічати красу у всьому, що вас оточує, милуватися природою, частіше відпочивати. Перегляньте свої цілі в житті, розставте правильно пріоритети. Не витрачайте життя даремно, не розмінюйтесь на дрібниці. Як тільки ви знайдете гармонію і внутрішній спокій, то ви навіть не помітите, як щастя саме, непомітно, увійде у ваше життя. І коли вас запитають, чи щасливі ви, з упевненістю відповісте так!

Не рекомендуюНічого новогоТак собіЦікавоДуже корисно (1 голосів, Рейтинг: 5,00 з 5)
Loading...