Стрес періодично корисний!

Якщо людину позбавити від стресів, вона стане овочем.

Що станеться, якщо перестати взагалі рухатися? Лежати, не встаючи, довгий час? Якщо вам пощастило зламати, в дитинстві, ногу у невідповідному місці, то після декількох місяців гіпсу, потрібно заново вчиться ходити.

Космонавтів після приземлення на землю зустрічають медики і на ношах відвозять на реабілітацію. Після тривалого перебування в космосі (невагомості), тіло людини, знову ж таки, забуває як йому поводитися.

Після тривалого застою, м’язи атрофуються. Їм не вистачає стресу!

Стосовно м’язів, наприклад, ви біжите від собаки (негативний стрес) або бігаєте по парку (позитивний). У будь-якому випадку м’язи отримують свою частку навантаження і одразу ж готуються до наступної.

У часи первісних людей, не було фітнес-центрів. Якщо у тебе були погано розвинені рефлекси, швидкість і сила, то мені тебе шкода. Добре, що ми живемо не в ті часи, хоч по суті нічого не змінилося.

Не забуваємо про мізки!

Уявіть собі, мізки це ті ж м’язи (ну майже). Нашим мізкам теж потрібен стрес, і його значення не менш важливе, ніж, наприклад тренування м’язів.

Давайте проведемо невеликий експеримент. Вихідні дані. Ви сидите без роботи, але є кілька вихідних варіантів.

Перший варіант: ви Живете з батьками, їсте теж за їх рахунок. На погуляти гроші є, все в принципі не погано.

Варіант два: Ви живете за свій рахунок, через місяць закінчаться гроші, а їсти щось треба. У добавок до всього на початку наступного місяця прийде рахунок за оплату комунальних послуг, а так само господиня за орендною платою.

А тепер питання. У якому з двох варіантів, ви швидше почнете шукати і знайдете роботу?

Бізнес-молодість. Тренінги. Коучі. Персональний тренер в залі.

Що в цьому всьому спільного? Чому люди з таким ажіотажем несуть великі гроші цим людям? Їм не вистачає стресу! Там у них будуть жорсткі умови, які потрібно виконувати обов’язково. Інакше навіщо платити? Саме тому люди починають робити за тиждень те, чого вони не робили усе життя. Досить було з правильної сторони натиснути.

А що вам заважає зробити собі стрес безкоштовно? Як це все влаштувати, запитаєте ви.

Дуже просто. Досить просто добряче вийти із зони комфорту. Я впевнений, що у кожної людини є певний вхідний потік пропозицій, від яких вона старанно відмовляється.

Щоб отримати магічну дозу стресу, достатньо взяти на себе такі обов’язки, до яких ви не готові. Звичайно, це може виглядати не чесно по відношенню до людей, які на вас розраховують. Але саме це почуття не дасть вам спуску.

Достатньо кілька таких викликів пару раз в рік (або трохи більше), щоб потім побачити стрімке зростання, порівняно з собою рік тому. Наприклад.

Як не перегоріти?

Створюєш собі проблеми, а потім, як шалена мавпа, їх вирішуєш. Це ж шкідливо для здоров’я, скажете ви, такі навантаження створювати.

Я згоден. Тому настійно рекомендую, після таких спринтів давати собі відпочити. Дуже важливо, після сильних навантажень, давати м’язам (і мізкам) добряче відпочити, ні в чому їм не відмовляючи.

Запитайте у будь-якого успішного спортсмена. Після серії серйозних навантажень, йде період відпочинку і відновлення. Це як противагу нанесеному втрат для організму. В період відпочинку, наше тіло (і мізки) заліковують мікро травми, набираються сил і, що найважливіше, готуються до наступного навантаження. Чим вище було навантаження, тим до більш високого навантаження буде готуватися організм.

Перенесіть тепер цей досвід на своє життя в цілому. Корисно згадати якісь проблемні ситуації, а потім своє самопочуття задовго після цього. Якщо берегти себе від такого стресу, то можна все життя прожити посередньою людиною, нічого не добившись.

Постійний стрес без зупинки дуже шкідливий

А тепер ще одна порада. Дуже часто нам доводиться працювати цілими днями невтомно. Не важливо, чи працюєте ви фізично або інтелектуально.

Якщо ваша робота не дозволяє повноцінно відновлюватися і відпочивати. Можливо у вас величезна зона відповідальності і ви не спите навіть ночами в неділю, забуваєте про повноцінне харчування і відпочинок, моя вам порада — кидайте все це і міняйте роботу.

В житті всяке буває, деяким просто доводиться так працювати, щоб утримувати натовп паразитів, в особі родичів, дітей, онуків і т. д. Але повірте, організм, як і будь-який матеріал на землі, має свій запас міцності. У якийсь момент може просто статися великий бабах, і доведеться збиратися по частинах. А це дороге задоволення.

Не рекомендуюНічого новогоТак собіЦікавоДуже корисно (1 голосів, Рейтинг: 5,00 з 5)
Loading...