У ході експериментів на міцність у смартфона Huawei P20 Pro тріснуло захисне скло дисплея, але сам апарат вижив

Недавно представлений смартфон Huawei P20 Pro потрапив в руки відомого руйнівника гаджетів JerryRigEverything, який і влаштував новинці традиційні випробування вогнем і твердими предметами. Смартфон пройшов всі випробування і зберіг працездатність, хоча і завершив їх у не найкращій формі.

Захисне скло дисплея смартфона Huawei P20 Pro забезпечує хороший рівень захисту. Залишити подряпини на склі можна лише при впливі предметами з 6-м і більше рівнями твердості за шкалою Мооса. При цьому наголошується, що в пристрої використовується не традиційне для флагманських пристроїв захисне скло Gorilla Glass, а просто «загартоване скло». Кругла решітка отвори динаміка досить легко пошкоджується гострими предметами. А ось поверхня кнопки Home успішно протистоїть негативним зовнішнім впливам. Бічні металеві кнопки живлення і управління гучністю, а також бічні грані корпусу досить легко дряпаються гострими предметами. Зате задню панель і об’єктиви потрійного модуля камери подряпати досить проблематично.

Після впливу відкритим вогнем на AMOLED дисплей протягом 20 секунд на екрані залишилася вигоріла пляма, яка так і не зникла і помітна навіть при вимкненому дисплеї. В процесі проведення тесту на вигин смартфон зберіг форму, але захисне скло дисплея тріснуло. Слід зазначити, що тріщина виникла в тому місці, яке піддалося впливу предметом з 7-м рівнем твердості за шкалою Мооса. При цьому постраждало тільки скло, дисплей зберіг свої функціональні можливості.

Не рекомендуюНічого новогоТак собіЦікавоДуже корисно (1 голосів, Рейтинг: 5,00 з 5)
Loading...