Як найшвидше досягти успіху у своїй справі

Слово успіх в принципі дуже загальне, його можна інтерпретувати по-різному. Для себе я розумію слово успіх — як певні досягнення в окремо взятий проміжок часу. Сьогодні може бути успіх, а завтра депресія або застій. Тому не потрібно особливо звертати увагу успішні ви в даний момент часу, весь час потрібно робити так, щоб бути успішним завтра.

Ще одиним важливим моментом я вважаю той факт, що задоволення від того, що ми робимо є дуже важливою складовою майбутнього успіху. Якщо ви працюєте без задоволення, ви програєте ще на старті, так як людина у якої є любов до своєї справи витримає набагато більше навантаження і стресу на шляху ніж ви. Задумайтеся.

Багато працювати

Щоб чогось досягти, треба багато працювати. По моєму це банально, але чомусь багато розуміючи цю просту істину намагаються максимально заощадити свої сили. Сподіваюся ви не очікували, що в статті буде якийсь секрет, як створювати видимість роботи і щороку отримувати підвищення в роботі. З кожним роком я стаю все більш вимогливим до себе, а значить і до інших.

Коли я звільнявся з роботи, я не хотів жити в рамках, звітувати за запізнення на 10 хвилин. Відпрошуватися, якщо потрібно піти трохи раніше. З такими думками я пішов на «свій хліб». Коли я почав працювати на себе, я став вставати набагато раніше, працювати іноді більше ніж 8 годин на день. Я відчув відповідальність за своє життя та досягнення, яку я чомусь не відчував раніше, коли працював на когось.

Якщо ви хочете стати кращим у своїй справі, не шкодуйте сил. Працюйте стільки, скільки можливо. Але давайте собі іноді відпочити, щоб наступний день був таким же продуктивним. Навіть якщо ви працюєте на когось, перестаньте думати що ви робите послугу. Коли ви зберетеся змінити роботу, всі досягнення, які у вас були, вони будуть вашими. Тому не треба соромитися брати більше обов’язків, проектів і т. д. В майбутньому це буде вашим козиром.

Резюмую: Якщо жаліти себе і економити свої сили на роботі, можете не сподіваються на швидке зростання по службі.

Постійний розвиток

Я б розділив цей пункт на дві складові. З одного боку, це постійне бажання дізнатися і навчитися у своїй професії більшого. З іншого боку потрібно постійно брати участь у незвичайних для себе проектах, щоб максимально швидко розширювати свою сферу відповідальності і здобувати нові навички.

Якщо ви ще не дивилися фільм «Завжди говори ТАК» з Джимом Керрі, обов’язково подивіться. Основний посил був у тому, що чоловік перестав відмовлятися від всіх можливостей які пропонувала йому життя і його життя стало набагато яскравіше і цікавіше. Крім яскравих вражень, ви можете отримати величезний багаж досвіду і знань, якщо будете брати участь у додаткових проектах, які вам пропонують.

Якщо до постійної участі у різноманітних проектах додати бажання дізнатися нове, читання фахової літератури, перегляди курсів, консультації з більш компетентними фахівцями, ви зможете зробити дуже сильний стрибок у розвитку. За 2 роки цілком можна стати професіоналом з нуля, якщо докласти максимум зусиль у розвитку і не бояться брати на себе трохи більше, ніж ви можете на даний момент зробити.

Резюмую: Постійно вивчайте нюанси вашої професії, відвідуйте тематичні заходи, спілкуйтеся з іншими фахівцями в галузі, читайте книги. Якщо підвертаються цікаві проекти, які не входять у ваші прямі обов’язки, не бійтеся ризикувати і вписуватися в участь.

Комфортні умови роботи

Коли я писав про те, що потрібно багато працювати, я не мав на увазі те, що ви повинні отримувати постійний стрес. Навантаження позитивно впливають на здоров’я, якщо давати собі якісно відпочити. Розумом і фізично.

Ваше завдання зробити так, щоб робота приносила задоволення. Якщо компанія не робить це для вас, ви можете створити комфортні умови самі. На приклад, це може бути певний ритуал, як ранкова кава, смачний обід і т. д.

Я особисто не шкодую грошей на професійні інструменти, щоб працювати було набагато легше, ефективніше, а результат був якіснішим. Якщо ви працюєте на себе або вдома подбайте про те, щоб у вас було зручне крісло, хороший комп’ютер і монітор. У практичному плані це не повинно сильно вплинути на результат роботи, але у вас будуть виникати приємні відчуття під час роботи і можна буде працювати набагато довше.

Резюмую: Створіть собі комфортні умови роботи і відпочинку. Щоб думка про те, що потрібно їхати на роботу супроводжувалася приємними відчуттями, а не стресом.

Не рекомендуюНічого новогоТак собіЦікавоДуже корисно (1 голосів, Рейтинг: 5,00 з 5)
Loading...