Як познайомитися з дівчиною

Знайти пару в сучасному світі не так вже й складно. Потрібно тільки правильно використовувати можливості. Ці рекомендації допоможуть привернути увагу незнайомої дівчини і збільшать ваші шанси при знайомстві в реальному житті і в інтернеті.

Спонтанне знайомство в звичайному житті все більше і більше нагадує архаїку. І тим не менше це одна з найромантичніших ситуацій, про які потім можна буде розповісти онукам.

Є у нього і ряд інших незаперечних переваг. Поперше, ви завжди бачите реальну людину, а не її оброблене фото 5-річної давності. Подруге, ви можете задіяти максимум своєї чарівності: на жаль, віртуальне спілкування досі не передає всіх нюансів живого.

Ось які прийоми ви можете використовувати, щоб познайомитися з дівчиною в офлайнрежимі.

1. Демонструйте впевненість і відкритість

При знайомстві в реальному житті невербальні сигнали можуть зіграти вам на руку. Пам’ятайте про відкриті пози, сталий (але не надмірн) зоровому контакті і щирій усмішці. Вони зроблять півсправи: розташують до вас невідому особу.

2. Запропонуйте допомогу

Чемний незнайомець, який пропонує дівчині донести величезну валізу або пояснити дорогу, як правило, викликає у неї симпатію. Тільки не варто плутати чемність з нав’язливістю. Зазвичай «ні», всетаки означає «ні», і зайва наполегливість точно не додасть вам очок.

3. Використовуйте будьяку доступну інформацію про незнайомку

Вона їде в метро і читає Шевченка? Або на ній футболка з зображенням Дарта Вейдера? Ось і готова тема для першої бесіди.

Але і тут слід пам’ятати про план. Коментувати те, що дівчина робить в своєму телефоні, навіть якщо вона не закриває екран рукою, явно не варто. Це межує з вторгненням у приватне життя.

4. Використовуйте обставини

Якщо ви знаходитесь на концерті або виставці, то ваші смаки, швидше за все, збігаються зі смаками чарівної незнайомки і тему для бесіди знайти буде простіше. Але підмогою можуть бути і звичайні місця: магазин, кафе, тренажерний зал. Навіть ЖЕК. Чому б ні?

Використовуйте оточення як привід для початку розмови. Запитайте, наприклад, будьякий продукт або страву краще вибрати, зазначивши, що дівчина виглядає як людина, якій ви змогли б довіряти. Обговоріть нюанси тренування або життя району. Загалом, задійте всі ресурси повсякденності по максимуму.

5. Зробіть комплімент

Безпрограшний варіант, якщо комплімент позбавлений банальності, але не витонченості. Забудьте про кліше на кшталт в ваших очах можна потонути. Але й не перестарайтеся з оригінальністю: інформація про те, що дівчина володіє кращою в світі товщиною пальців або ідеальної кривизни зубів, під час знайомства явно надлишкова.

Від шикарних заготовок теж краще відмовитися. Адже другої (третьої, четвертої і так далі) фразі доведеться відповідати віртуозності першої. В іншому випадку всі зусилля підуть нанівець.
Якщо ви не впевнені в своїх ораторських здібностях, просто підійдіть і зізнайтеся в тому, що дівчина вам сподобалася, здалася вам цікавою. Щирість краще будьяких відпрацьованих підкатів.

6. Випромінюйте безпеку

Знайомство в реальному житті майже завжди несподіванка. А все раптове і невідоме межує з небезпекою. Тому будьте гранично тактовні, ввічливі і ніколи не вривайтесь в особисту зону дівчини. Інакше ваш порив почуттів просто злякає її і змусить стрімко втекти. Навіть якщо в іншому ви все зробите правильно.

Як познайомитися з дівчиною в соціальних мережах

Перевага соцмереж очевидна: вони дають багато інформації і в якомусь сенсі спрощують перший крок. Але і тут є свої підводні камені. Спробуйте застосувати наступні поради, щоб добитися уваги прекрасної незнайомки.

1. Шукайте пасію в тематичних групах

Найпростіший спосіб зав’язати знайомство і знайти підходящу партіювибирати за інтересами. Групи, сторінки, заходи в соцмережахзнайомитися можна прямо там, або ж звернутися до дівчини приватно. Приблизний перелік тем для розмови придумати буде нескладно.

2. Пишіть повідомлення або коментарі

Якщо хочете познайомитися, краще продемонструвати це словесно, а не мовчазно завалювати дівчину десятками лайків. В останньому випадку вас, швидше за все, приймуть за неадекватну або інфантильну людини.

3. Слідкуйте за своєю онлайнповедінкою

Публікуєте запис про недавній розрив з колишньою? Постите картинки про те, що всі бабистерви? Грубите в коментарях? Тоді не дивуйтеся, що ваші повідомлення залишаються без відповіді.

4. Шануйте грамотність

Якщо пунктуальністьввічливість королів, то грамотністьввічливість інтернеткористувачів. А ще вона перше свідоцтво того, що у вас розвинений інтелект. Тому намагайтеся не допускати хоча б елементарних помилок. У разі сумнівів шукайте відповіді в словниках або на тематичних ресурсах.

Якщо ви не впевнені у своїх знаннях російської мови, спробуйте для початку пройти цей тест. Результат нижче середнього говорить про те, що пора освіжити в пам’яті шкільні правила.

5. Уникайте крайнощів

Миттєвий перехід на «ти» комусь може здатися поспішним. Але і наполегливо писати «ви», причому з великої літери, і паралельно загравати зі стилістикою XIX століттяне кращий варіант. Так вас візьмуть швидше за нафталинового дивака, ніж за цікавого і сучасного чоловіка.

Як познайомитися з дівчиною на сайті знайомств

Здавалося б, познайомитися через спеціалізовані сайти або сервіси простіше простого, адже ними користуються дівчата, що знаходяться в пошуку. Але і потенційних супутників там не менше. Щоб підвищити свої шанси, дотримуйтеся наступних правил.

1. Підійдіть до заповнення профілю з розумом

Хочете серйозних відносин? Тоді не викладайте (або хоча б не робіть головним) фото вашого торсу та інших оголених ділянок тіла. Навіть якщо у вас запаморочливі кубики. Навіть якщо гріх ховати таку красу.

Краще зробіть ставку на знімки, які розкривають вашу особу і демонструють ваше обличчя.

Також не полінуйтеся докладно заповнити профіль і особливу увагу приділити розділу, в якому зазначаються інтереси. Пам’ятайте: чим конкретніше буде опис, тим більше шансів на зустріч з відповідною людиною. Так що не обмежуйтеся лише загальними фразами.

2. Уникайте новачків

Більшість сайтів знайомств рекламують нових користувачів: їх розміщують на перших сторінках пошуку або в спеціальних розділах, які бачать всі інші. Як наслідок, новачки (особливо дівчата) отримують багато повідомлень. Так що ваше може просто загубитися.

3. Не будьте фамільярним

Як би дівчина на фото не нагадувала вам дику кішечку або принцесу, не варто інформувати її про це в першому ж повідомленні. Для знайомстванавіть на спеціалізованих сайтахласкаві слова і ніжності недоречні.

4. Скажіть «ні» банальностям

Сайти і сервіси знайомств створюють відчуття великого вибору. А враховуючи, що дівчата там в принципі отримують більше повідомлень, ніж чоловіки, останнім доводиться виділятися.

Жорстока правда: чергове «привіт, як справи» не викликає бажання відповісти, а стандартний допит з пристрастю відбиває всю тягу продовжувати розмову.
Будьте більш конкретні. Щоб зав’язати знайомство, використовувати інформацію, яка вказана в профілі дівчини, або обирайте неординарну тему для бесіди. Наприклад, запропонуйте поділитися божевільними історіями з життя або розповісти про незвичайний сон. Так ви привернете увагу, уникнете нудного анкетування і розтопите лід.

5. І забудьте про розсилки

Деякі чоловіки, стануть строчити сотні вітальних повідомлень, вирішують придумати одне: велике, докладне і універсальне. Так, принаймні, вони думають. Насправді текст, позбавлений індивідуального звернення, видно відразу і викликає ще менше інтересу.

Порада проста: визначтеся, яку саме дівчину ви шукаєте, потратьте час, щоб відібрати відповідних кандидаток, і напишіть їм хоча б по одній, але живій фразі. При необхідності повторіть процедуру. Як говориться, шукайте і знайдете.

Звичайно, деякі з наведених тут рекомендацій універсальні: і в мережі потрібно залишатися тактовним, і в реальному житті варто стежити за грамотністю мови. Є і два інших безвідмовних способа, що працюють в будьяких умовах: іскрометно жартувати і задавати дівчині питання, демонструючи таким чином свій інтерес.

Все в ваших руках!

Не рекомендуюНічого новогоТак собіЦікавоДуже корисно (1 голосів, Рейтинг: 5,00 з 5)
Loading...