Як правильно цілуватися?

Законспектувати, вивчити і протестувати!

Майстер поцілунків вкладає душу

Заповідь №1: Ти повинна дійсно хотіти цілуватися. На жаль, але метод з грою в Пляшку не ідеальний. Як правило, тобі доводиться цілуватися з яким-небудь затиснутим слинявим прищавеньким однокласником. І це майже напевно обіцяє провал операції. А ось коли від одного погляду на твого партнера у тебе підгинаються ноги, – це гарантований успіх.

Майстер поцілунків славиться свіжим диханням

Заповідь №2: У майстра завжди з собою жуйка або освіжаючий спрей. Після прийомів їжі не забувай привести рот в порядок. По-перше, це корисно. По-друге, так ти не потрапиш в незручну ситуацію. Немає нічого гіршого ніж несвіже дихання.


Губи доглянуті та зволоженні

Заповідь №3: Завжди носи з собою бальзам для губ і не забувай ним користуватися. Цілувати обвітрені губи не сподобається нікому.

Контролюй ситуацію

Заповідь №4: Маестро підкаже партнеру, що робити. На жаль, але об’єкт обожнювання не завжди все робить ідеально. Якщо рухи, які робить він, тобі не дуже приємні, м’яко покажи йому, як треба.


Знай, коли зупинитися

Заповідь №5: Поцілунок, на відміну від усього хорошого, все-таки повинен закінчуватися. Не треба перетворювати його в тотальну взаємну чистку зубів.

Не потрібно викликати асоціації з пилососом

Заповідь №6: Цілувати тільки 1 частина тіла за раз. Тобто, або губи, або шию, або щоки. Не треба намагатися з’їсти партнера, навіть якщо він тобі дуже подобається.


Не потрібно потрапляти в аварію

Заповідь №7: Не битися лобами, носами і підборіддями. Для цього потрібно відчувати рухи партнера і вгадувати наступний крок.

Майстар поцілунку уміло використовує зуби

Заповідь №8: Легкі покусування додають поцілунку перчинку. Головним словом в цій пропозиції є епітет «легкі». Не потрібно намагатися відкусити своєму партнеру губи або язик. Синці після поцілунку – ознака того, що ти щось зробила не так.

Пристрасний поцілунок
Поцілунки МАЙСТРА НЕ НАГАДУЮТЬ в’язке болото

Заповідь №9: Чи не облизувати все підряд. У парнера не повинно скластися враження, що він скупався в річці. Постарайся зробити Ваші поцілунки якомога менше вологими. Мало кому подобається бути обмазаннним слюнями.

МАЙСТЕР ПОЦІЛУНКІВ ЗНАЄ, ЩО РОБИТИ ЗІ СВОЇМИ РУКАМИ

Заповідь №10: Руки, як і губи, грають важливу роль в поцілунку. Тут є кілька варіантів дії. Перший: Руки перебирають його волосся. Другий: одна рука перебирає волосся, друга – погладжує шию. Третій: обидві руки гладять спину. Четвертий варіант для тих, у кого все серйозно. Твої руки на його попі 🙂

Не рекомендуюНічого новогоТак собіЦікавоДуже корисно (1 голосів, Рейтинг: 5,00 з 5)
Loading...