Як швидко заснути

Кожен з нас стикався з ситуацією, коли напередодні важливої події (нехай це весілля, виступ або щось інше) ви просто не можете всю ніч заснути. Ми довго намагалися розібратися в ситуації вивчаючи організм і поведінку людей перед сном. Використовуючи всі методи, варто виділити один посправжньому ефективний. Цей метод називається «478».

Що Вам потрібно робити, щоб швидко заснути:

Дихайте спокійно через ніс протягом 4 секунд.
Затримайте дихання протягом 7 секунд.
Повільно видихніть через рот протягом 8 секунд.
Так, це так просто. Це може здатися божевільним, але це дійсно працює.

Як працює метод «478»?

Коли ви роздумуєте про щось важливе або просто перебуваєте в стані тривоги, рівень адреналіну у вашій крові підвищується, серце працює швидше і дихання частішає. Ця дихальна вправа, буде для вашого організму, свого роду заспокійливим. Ваше дихання навмисно заспокоюється, що в свою чергу змушує серце працювати у тому ритмі, який потрібен, щоб швидко заснути. Звичайні правила фізіології!

Ця ж вправа допоможе Вам заспокоїти свій розум і позбудеться від нескінченних роздумів, перед сном. Метод «478» колись давно був досліджений в Гарварді, доктор медичних наук Ендрю Вейл, почав практикувати подібну процедуру перед сном, дізнавшись про це від відомих всьому світу індійських майстрів йоги. Вони використовують цю вправу під час медитації, для досягнення максимального ефекту релаксації.

Не рекомендуюНічого новогоТак собіЦікавоДуже корисно (1 голосів, Рейтинг: 5,00 з 5)
Loading...