Як вийти заміж за іноземця: 5 способів втілити мрію

Вийти заміж за іноземця: 5 причин це зробити + 5 кращих способів + 5 «підводних каменів» в такому шлюбі.

Кавалерів з пивним животиком, характерним ображатись – хоч відбавляй?

Але що робити, якщо «клас гри тут не високий», як говорив незабутній Остап Бендер!

Саме час задуматися про те, щоб вийти заміж за іноземця!

Так що робіть собі чай, включайте для натхнення старий хіт групи «Комбінація» «American Boy, поїду з тобою» і читайте наші поради.

І що вона в ньому знайшла? 5 причин вийти заміж за іноземця

Є, звичайно, панянки, які й з дому після 20.00 не виходять, боячись хуліганів, ґвалтівників і дрібного дощу, але для тих, хто «і в гарячу хату ввійде, коня на скаку зупинить», ми наведемо 5 причин вийти заміж за іноземця:

Кохання з іноземцем.

Так, так, саме те світле почуття, яке тисячоліттями оспівують поети всіх часів і народів і яке стає темою №1 на будь-якій дівочій вечірці.

Хто сказав, що Купідон запитає про громадянство вашого принца, перш ніж випустити стрілу прямо в серце?

Високий рівень життя в розвинених країнах.

Народжуючи дитину від іноземця в старенькій-Європі, ви можете бути впевнені, що під час пологів вам не звалиться на голову штукатурка, а лежати доведеться не на рваних простирадлах 1996-го року випуску.

Про рівень освіти, соціальної захищеності і простих, як п’ять пальців, схемах оподаткування для приватного бізнесу ми поки делікатно промовчимо, щоб не розридатися від несправедливості разом з вами.

Матеріальна забезпеченість іноземця– відмінний стимул вийти за нього заміж.

Хм, ми не гарантуємо, що ви будете кожного дня їсти з фамільного срібла устриці, але швидше за все, вам не доведеться вибирати між шматком хорошого м’яса на вечерю і новою парою колготок, якщо вдалося вийти заміж за іноземця – «гарячого фінського хлопця» або свого особистого «шейха» з Емірат.

Бажання покинути рідну країну – досить поширена причина, щоб стати дружиною іноземця.

Ви можете бути геніальною піаністкою, але що робити, якщо максимум чого ви можете досягти в рідній Тьмутаракані – це звання кращої виконавиці «Мурки» у кафе для «гопоти»?

Заміж вийти за іноземця і помчати «в туманну далечінь»!

Кардинальна зміна обстановки – ось що забезпечить вам шлюб з іноземцем, коли здається, що ваше життя схоже на заїжджену платівку, а вечори проводити цікавіше з книгою і котом Ваською, ніж з подружками калібру «потусити, покурити, мужиків обговорити».

Пора заміж, та не за аби кого, а за іноземця!

Ловимо «журавля в небі»: 5 способів, як вийти заміж за іноземця

Якщо рішення «Я хочу вийти заміж за іноземця» прийнято і оскарженню не підлягає, шукайте оптимальний спосіб здійснити свій «план Барбаросса»:

Соціальні мережі «видали заміж» тисячі наших співвітчизниць, в тому числі і за іноземців.

І це зрозуміло, адже якщо у вас типова слов’янська зовнішність без особливих «косяків», більш-менш стерпні фотографії в профілі (ніяких пляшок пива, сигарет і «вампірського» макіяжу), то від охочих познайомитися з вами іноземців відбою не буде, а можливо – і взяти заміж.

Якщо ж ви вирішили не чекати «з моря погоди», а підшукати іноземця самостійно, то просто поставте відповідні «фільтри» в пошуку (країна, вік, рід занять, сімейний статус, тощо).

 

Сайти знайомств з іноземцями.

Ось вже де дійсно є де «розгулятися» дівчині, яка бажає познайомитись з іноземцем.

Заповнюєте анкету, розписуючи, який ви неоціненний скарб», завантажуєте свої якісні фотографії – і, вуаля! – насолоджуєтеся спілкуванням з закордонними принцами, які хочуть покликати заміж свою «Попелюшку».

Сподіваємося, вам вистачить розуму при цьому не грубіянити, «відшивати» іноземців з явними психічними відхиленнями і не давати в перший час детальної контактної інформації (Скайп, посилання на ваші акаунти в соціальних мережах та електронна пошта – цього більш, ніж достатньо, поки ви не переконаєтеся, що перед вами добропорядний іноземець, а не реінкарнація Джека Різника).

 

Шлюбні агентства– це спосіб, як стати законною дружиною іноземця для найцілеспрямованіших.

Кожна така контора має свої правила оплати послуг, так і організації зустрічей.

Радимо звертатися або у вже перевірені вашими родичками-подругами-сестрами агентства, які працюють з іноземцями, або ті, які не беруть гроші за свої послуги, поки не побачать вас, як ви йдете до вівтаря у фаті і білосніжній сукні.

Тусуватися там, де «водяться» іноземці, щоб вийти заміж.

І «їжакові зрозуміло», що зустріти блакитноокого шведа на бабусиному городі – це з серії «Місія нездійсненна», а от у хороших готелях, бізнес-центрах, респектабельних ресторанах – дуже навіть може бути.

Тому не давіться в обідню перерву булочкою з чаєм за робочим столом, а вирушайте на бізнес-ланч у кав’ярні неподалік від американського посольства.

Також екзотичний вид «чоловік неодружений, іноземний» зустрічається в аеропортах, на наукових конференціях, бізнес-форумах, театральних прем’єрах, міжнародних фестивалях.

Сімейна легенда свідчить, що іноземець врятував відчайдушну журналісту, яка вилізла на стіну фортеці за вдалими знімками, а злізти самостійно не зуміла. Заміж зібралася вже через півроку.

Відправитися «на полювання» за кордон – метод, як вийти заміж за іноземця для найлогічніших панянок.

Адже що ми робимо, коли нам потрібен хліб?

Правильно – йдемо в найближчий продуктовий магазин. А куди йти за іноземцем? На його Батьківщину!

Іра поїхала працювати нянею в німецьку сім’ю.

Та так влилася в неї, що через півроку вийшла заміж за брата господаря будинку. «Не можна сказати, що в нашій парі– суцільні романтичні «ахи-зітхання», але я бачу, як Крістіан прив’язаний до мене, яким чудовим татом він буде для наших майбутніх дітей.

Це скеля, брила! Такий от мені попався надійний іноземець», – ділиться Іринка.

5 «підводних» каменів: вийти заміж за іноземця – не напасти, аби не пропасти заміжня

Перш ніж задатися питанням, як вийти заміж за іноземця, потрібно дізнатися і про всіх «темних» сторін цієї справи:

Можливо, вам доведеться поміняти віру.

І якщо в себе на Батьківщині ви щонеділі ходили в православну церкву, то надіти на себе хіджаб вам буде ой як нелегко.

Вийшовши заміж за іноземця, ви повинні бути готові до ситуації, що в разі розлучення вас можуть позбавити спілкування з загальною дитиною.

Це у нашому, «найгуманіший суд у світі» в 99 випадках з 100 дитину залишають з мамою, а в якому-небудь далекому Катарі все не так райдужно: син чи дочка має громадянство іншої держави за місцем народження, а ви часто без чоловіка-іноземця – «ви ніхто і звати вас ніяк».

Єдина порада, яку дають юристи в такій ситуації – підписати шлюбний контакт з іноземцем перед тим як вийти заміж, який передбачає, що якщо ви з чоловіком розбіжитеся, дитина буде перебувати під спільною опікою.

Мовний бар’єр на перших порах буде чудово отруювати вам життя, коли вийдете заміж.

Ні, ми, звичайно, свято віримо у видатні педагогічні здібності ваших викладачів англійської мови, але одна справа – повільно вимовляти «London is the capital of Great Britain», і зовсім інша – підтримувати світську бесіду про «троянди і морози» з родичами вашого улюбленого іноземця.

Різниця в менталітеті.

«Затягнутих» англійців якась Леся з Одеси своєю активною жестикуляцією, мімікою, а головне – безкінечною балаканиною, – може довести до нервового зриву.

Так, і забудьте тут про дівочі посиденьки на кухні з коньячком, вилазках компанією в 30 чоловік на шашлики і за біганиною до сусідки «на вогник»– вашу дружелюбність в Західній Європі назвуть не інакше, як нав’язливістю.

А вже в азіатських країнах (Корея, Японія, Сінгапур) зовсім будуть дивитися на вас, як на дикуна з племені пігмеїв.

Якщо вам вдалось вийти заміж «за тридев’ять земель» за іноземця, будьте готові до всіх принад акліматизації.

Якось Катерина, що вийшла заміж за єгиптянина, розповідала, як довго вона звикала до 45-градусної спеки. І, повірте, розповідь ця була не для слабонервних!

Інша дівчина, Наталя, змушена була розлучитися з чоловіком-ізраїльтянином і повернутися в Україну з того, що її організм ніяк не хотів пристосуватися до тамтешнього клімату, тому вона лежала цілями днями вдома, знемагаючи від духоти.

Дівчата, досі хочете заміж за іноземця?

Тепер, дізнавшись всі «за» і «проти» того, як вийти заміж за іноземця, ви зможете вирішити, чи шукати свого містера Дарсі закордоном або почекати з покупкою нової валізи.

У будь-якому випадку, ми бажаємо вам, як би це «ванільно» не звучало, слухати своє серце, а не тільки клацання порожнього гаманця.

 

Не рекомендуюНічого новогоТак собіЦікавоДуже корисно (1 голосів, Рейтинг: 5,00 з 5)
Loading...